Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti az ember, hogy...

Megteheti az ember, hogy tantárgyanként érettségizik le?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez iszonyú hülye kérdés, de rájöttem, hogy nekem így sokkal könnyebben menne az érettségi... :-) Minden évben egyszerre csak egy vagy két tantárgyat tanulnék meg, de abból a teljes gimnáziumi anyagot. Aztán szépen lassan levizsgáznék mindenből. Létezik valami módja, hogy ezt megtehessem, vagy inkább ne ábrándozzak? :-)

2015. jan. 23. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni. Iszonyatos időpazarlás, és valószínűleg nem is lesz két fillér, de meg leeht csinálni.
2015. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen igen, de onnantól fogva, hogy a tanulói jogviszonyod megszűnt, minden vizsgáért keményen fizetni kell. Felnőttképzésben, túlkoros emberektől láttam is ilyet, akik munka, család mellett próbáltak meg leérettségizni.

Viszont a jó hír számodra, hogy milliószámra tették már le az emberek az érettségit egyben, normálisan. Neked is sikerülni fog. Az érettséginek nem az a célja, hogy minél könnyebb legyen, ne erről az oldaláról közelítsd meg.

Nem beszélve róla, hogy éveken át sikertelen embernek fogod érezni magad, akit még nagy kötelességek nyomasztanak, és egyre nyomasztóbb terhet fogsz görgetni magad előtt.

2015. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább azért két tantárgyat csinálj meg

(egyszerre)

2018. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább azért (legalább) két tantárgyat csinálj meg

(egyszerre)

2018. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább azért (legalább) két tantárgyat csinálj

meg (egyszerre)

2018. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!