Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy kis segítségre lenne...

Egy kis segítségre lenne szükségem. Vajon felvesznek ebbe az iskolába?

Figyelt kérdés

Egy közgazdasági szakközépiskolába jelentkezek, ahova nem kell a felvételi (nem is írtam) csak a 5, 6., 7. és 8. osztály félévi jegyei. Kitűnő tanuló voltam mindvégig, egy négyesem sem volt.

Mivel csak ezt az iskola egy szakát és mége gy ugyanilyen sulit jelölök meg, egy másik városban de azt második helyen, félek hogy nem vesznek fel és egy suliba se kerülök be.

Nincs szóbeli, se csak a jegyek számítanak, ebből meglesz a max 100 pont, ennek ellenére mégis félek...

Nem szeretnék bekerülni a második suliba (más városba) de kettőt muszáj megjelölni biztonság képp.

Mi a véleményetek, szerintetek felvesznek?



2015. jan. 26. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye te is tudod, hogy teljesen felesleges a kérdésed?
2015. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, vagyis nem tudom inkább gondolom mert most a félelmem nagyobb.

Ugye, igenre gondoltál?

2015. jan. 26. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, igenre gondolt valószínűleg :D Nincs mit aggódnod, ha kitűnő vagy. Valószínűleg egy rakás hármas tanuló vadássza a felvételi nélküli iskolát, szóval talán neked van a legtöbb esélyed :D
2015. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgyanmár, kitűnővel felvettek volna gimibe is ha megírod és nem rontod el. Egyébként igen: szakközépbe általában 3-as tanulók mennek, ha őket velveszik akkor téged miért ne vennének fel?
2015. jan. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!