Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FONTOS! Mik a tapasztalatok a...

FONTOS! Mik a tapasztalatok a PPKE pszichológia szakával kapcsolatban? Aki oda jár mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Jogi kar mellett elvégezhető? :D

Melyikkel járnék jobban, nemzetközi igazgatás, vagy ez? Még csak most vagyok elsőéves, úgyhogy akár válthatnék is...

Úgy érzem a pszichológiában tudnék kiteljesedni...

Nemsokára letelik a jelentkezési határidő, nem tudom mit csináljak.


2010. febr. 9. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Pázmány nagyon jó suli. Én is oda járok és nagyon szeretem. :)
2010. febr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is oda járok, de a pszichológia milyen?
2010. febr. 9. 08:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Az biztos (pszichológia praxist évtizedek óta folytató embertől), hogy az ELTE pszichológus-képzésénél jobb. Ott minőségi oktatás van, de ez igaz a Károlira is.


Azt nem tudom, hogy melyikkel járnál jobban, de valószínűleg ezzel, ha ezzel jobban tudnál kiteljesedni. Én még nem hallottam arról, hogy valaki sikeres legyen egy olyan munkában, amit utál, bármennyire is keresett.

2010. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tavaly 440 volt a ponthatár, nekem 449-em van, vajon emelik?
2010. febr. 9. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ai ismerőseim azt mondták, hogy nagyon jó:) és pont itt a gyakorin olvastam egy kimutatást, ami szerint a ppke a 2.dik legjobb az országba a szte mellett:)

am én is ppke-s vagyok;)

2010. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az ismerőseim azt mondták, hogy nagyon jó:) és pont itt a gyakorin olvastam egy kimutatást, ami szerint a ppke a 2.dik legjobb az országba a szte mellett:)

am én is ppke-s vagyok;)

2010. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Tavaly 440 volt a ponthatár, nekem 449-em van, vajon emelik?"


- Hogy-hogy emelik? Ki emelné? Az emberek felvételiznek bizonyos felvételi pontszámmal, és ezekből a legmagasabb x pontszámmal rendelkező embert felveszik (amennyit az irányszám megenged). Nem önkényesen emeli emg bárki is főleg úgy, hogy az egyetemek lehetőség szerint megpróbálnak minél több embert felvenni. Sohan em értem ezt a megfogalmazást...

2010. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!