Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Deák Téri Evangélikus...

A Deák Téri Evangélikus Gimnázium felvételi tájékoztatójára (1.30. ) érdemes elmennem?

Figyelt kérdés
Kb mi történik ott, miről van szó, stb...

2015. jan. 30. 14:03
 1/3 anonim válasza:
Elmondják, hogy mikor kell beküldeni a papírokat, mikor lesznek a szóbelik. stb. Ha voltál a nyíltnapon szerintem nem kell, ott ugyan ezeket elmondták. Ha nyolcadikos vagy akkor, milyen szakokra lehet menni. Szerintem ennyi.
2015. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi. :)
2015. febr. 1. 08:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmentem rá amúgy másodszor is, ugyan olyan volt mint egy korábbi, amin szintén voltam. :D Vicces ez így utólag visszanézve. Most 9. - es vagyok, ide járok és látom, hogy teljesen felesleges volt másodszorra is elmenni... :D
2015. dec. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!