Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 27 évesen úgy érzem ideje...

27 évesen úgy érzem ideje lenne szerezni egy diplomát, szerintetek késő?

Figyelt kérdés
Tudom, ismerem a közhelyet, hogy sohasem késő. De amikor érettségiztem nem volt motivációm hogy főiskolára, egyetemre menjek. Nem vagyok már ehhez öreg? Nem lógnék ki a sorból? Mégis csak majdnem 10 évvel idősebb vagyok, mint normális esetben a felsőoktatásba jelentkezők. Mit gondoltok erről? Mik a tapasztalatok?
2015. jan. 31. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Hát, amikor én jártam egyetemre, a 18 évestől a 70 évesig mindenféle korosztály volt ott. Pedig nappalira jártam.

Estin meg levelezőn valószínűleg még több az idősebb.

2015. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz kilógni a sorból. Sőt, találkozol majd néhány 27 évessel, akik 18 évesen kezdték az egyetemet.
2015. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D ez megnyugtató... köszönöm mindkettőtöknek.
2015. jan. 31. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
menj nyugodtan ! vágj bele , soha nincs késő:)
2015. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!