Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-ETSZK dentálhigiénikus...

SZTE-ETSZK dentálhigiénikus szak milyen?

Figyelt kérdés
Nehéz? Ha van aki odajár légyszi írjon, lenne pár kérdésem :) Pl.: OKJ-s képzéssel párhuzamosan tudnám-e csinálni?

2015. jan. 31. 20:15
 1/3 Almaéskörte válasza:
4 éves a képzés, és az első 2év az ETSZKn van, főleg alapozó tárgyak,melyek az egész emberi szervezettel foglalkoznak. Szinte ugyanazok a tárgyak vannak mint a védőnőknek. Majd a második 2év a FOK-on van és ott lesznek főleg szakmai tárgyak. ETSZK-n szorgalmi időszakban is nagyon sok a zh, heti szinten vannak. Mivel én nem gondolkoztam OKJ-s képzésekben így nem vagyok tisztába ott hogy zajlik az oktatás és milyen alternatívák vannak(gondolok itt arra, hogy nappali vagy levelezős képzés), de ha ott is be kell járni órákra és rendszeresen teljesíteni, szerintem nem igazán hozható össze. De ha időpontbeli ütközés nem áll fenn, akkor pedig egyén függő, hogy ki mennyit bír el. :)
2015. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mennyi a ponthatár?:)
2015. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Almaéskörte válasza:
majd júliusban kiderül :D kíváncsi leszek én is :)
2015. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!