Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a pécsi Kodály...

Van esélyem a pécsi Kodály Zoltán gimnáziumba? Mi a véleményetek róla? 4,2 az átlagom. A spanyol tagozat érdekelne

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs
2015. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben, hogy miért?
2015. febr. 5. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy buta válasz volt egy olyan kérdésre amire igazából csak te tudod a választ! Ha tanulsz akkor simán van esélyed a Kodályba. 4.2-es átlag az nem rossz, miért ne lenne esélyed?
2015. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a normális, kifejtett választ!Azt, hogy miért gondolom azt, hogy miért nincs esélyem a Kodályba az nagyon egyszerű. Mert sokan azt írták/ mondták,hogy elég a 2,5-ös átlag(amit nem akarok elhinni) mások pedig,hogy kell a 4 egész feletti.. Tanulni tanulok, készülni készülök, de azért még bizonytalan vagyok. Jó lenne már tudni. hogy felvettek e vagy sem. :)
2015. febr. 8. 07:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Menni fog. Nekem voltak onnan ismerõseim és eddig mindenki elvégezte. Az h milyen eredménnyel az meg rajta múlt
2015. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy sikerülni fog. Köszönöm
2015. febr. 10. 20:06
 7/8 anonim válasza:

igaz engem ének zenére vettek fel de kb nekem is ilyen átlagom volt (nem emlékszem már pontosan)

Szerintem van esélyrd nagyon jó suli

Sok sikert!

2015. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta gondolom bejutottál, de tény és való, hogy nem szokott kelleni ilyen jó eredmény ahhoz, hogy bejuss. Nekem ismerőseim 3,5-ös átlagokkat mentek a spanyol tagozatra, most fognak érettségizni.
2015. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!