Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mesélni a Semmelweis...

Tudnátok mesélni a Semmelweis mentőtiszt képzéséről?

Figyelt kérdés

-Mennyire mennek rá arra, hogy van -e a munkához kellő fizikumod?

-Milyenek a gyakorlatok?

-A tanárok jó fejek?

Sajnos nem tudok dönteni a mentőtiszt, szülésznő és az ápoló között. Egy mentőtiszt diplomával mennyi esély van a külföldi munkavállaláshoz? Nyilván az ápoló keresettebb.



2015. febr. 2. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Lány vagy? Gondolom. Hát mentőtisztin kb az első mondata a tanároknak az, hogy itt vagy elfelejted, hogy lány vagy, vagy inkább menj máshova... Szóval kemény és igenis bírni kell fizikailag, bár valszeg nem te fogod cipelni a bácsit a tizedikről hanem a fiúk, de akkor sem szabad megijedni ha emelgetni kell, stb.

Mentőtiszt mint olyan csak Magyarországon van (meg asszem Amerikában vannak még paramedicek, de oda még orvosként is nehéz kijutni, mindenféle különbözeti vizsgák estébé), máshol nem ismerik el ezt a képzést mert nem létezik. Ápolóival elmehetsz külföldre, mentőtisztivel erre semmi esély nincs.


A többiről nem tudok nyilatkozni, mert orvosis vagyok de ismerőseimtől ennyit hallottam.

2015. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem szívatnak annyit mint az orvosin, az anyaga meg kb ugyan az csak lájtibban
2015. febr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, lány vagyok.

2015. febr. 3. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobba a gyógytornász szak

(lánynak)

2018. szept. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!