Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire kemény szociologia...

Mennyire kemény szociologia szakon a matek tanítás? Gimnáziumhoz képest?

Figyelt kérdés
Aki full humán beállitottságu (matekbol 4 es vagyok) az ne is menjen oda? amugy nagyon érdekelne a szociologia
2010. febr. 9. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, statisztikára egész bizttosan magasabb szinten lesz szükséged, mint a gimiben, azt a szociológusoknak találták ki. :-)
2010. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tudtál négyes lenni matekból humán beállítottságod ellenére, akkor a statisztikát is meg tudod csinálni.
2010. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én jártam szociológia szakra. Két félév statisztika előadás van kötelező gyakorlattal, mellette logika és tudományfilozófia, módszertan, amiben szintén van matek, és persze kötelező statisztika szigorlat társadalomkutatási programozással fűszerezve. Szóval matek van dögivel, a nehézségi fok pedig a képességeidtől függ. Régen érettségizem, de a négyesed elég biztató. Az egyetemen a statisztika gyakorlatok elvileg azért vannak, hogy megértsd az előadást illetve felkészítsenek a szigorlatra, de nagyon fontos hogy kihez jelentkezel...

Ha majd érint, írj és a kar szinte összes tanáráról tudok beszámolót adni, mivel itt dekkolok már egy ideje.(elte tátk)

2010. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, még van 1 évem addig, 11. es vagyok jelenleg, csak mondom érdeklődök előre, hogy akkor mikből huzzak bele
2010. febr. 14. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!