Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A csepeli Egressy Béni Zeneműv...

A csepeli Egressy Béni Zeneművészeti Szakközépiskola és Gimnázium 8 évfolyamos gimnáziumi képzésével kapcsolatosan van valakinek információja?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 10:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan az érdekelne, hogy mennyire magas a követelmény, milyenek a tanárok, a gyerekek általában szeretnek-e oda járni...stb, gyakorlatilag bármi infót szívesen vennék...
2015. febr. 3. 11:10
 2/7 anonim válasza:

Tisztelt Érdeklődő!

Sokat elárul erről az iskoláról az, hogy az elmúlt 2 tanévben hány bejelentés érkezett az Oktatási Hivatalba az Intézménnyel kapcsolatban.

2015. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pesszi válasza:
Mi is jelentkeztünk az Egressy Bénibe én rosszat nem hallottam róla. Mi miatt tettek bejelentést az Oktatási Hivatalba? Tudnál infót küldeni?
2015. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez engem is érdekelne. mi is jelentkeztünk és mehetne is oda a fiam szeptembertől, de elbizonytalanodtam.
2015. ápr. 28. 10:47
 5/7 anonim válasza:
Nem véletlenül írtam, amit írtam. Ha komolyan utána akarnak nézni az intézménynek, olvassák el az iskolaigazgatóról a neten fellelhető anyagokat, és a budapesti oktatási hivatalnál érdeklődjenek az iskolával kapcsolatos beadványokról.
2015. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Árulkodó adat, hogy a 9. osztályt megkezdő tanulók közül évközben hányan mennek át másik iskolába.
2015. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok, tudom eleg regi kerdes, de velemeny meg erdekel:D En ebben az evben megyek az Egressybe 9.be. Valaki tud irni rola velemenyt? Nagyon erdekelne, izgulok is😅 Az erdekelne ami a kerdezot is, emberek, kozosseg, tanarok, es miert iratkoznak at sokan 9.bol masik iskolaba.?
2017. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!