Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF-PSZK gazdálkodás-menedzsme...

BGF-PSZK gazdálkodás-menedzsment (magyarul) vagy BKF gazdálkodás-menedzsment angolul duális képzésben?

Figyelt kérdés

Melyikkel járnék jobban?

A BGF-PSZK úgy tudom, hogy az egyik legjobb gazdasági suli.

Viszont a BKF-en tudnám tanulni angol nyelven és ráadásul duális képzésen (persze lehet, hogy nem vennének fel, mert biztos, hogy sokan jelentkeznek).



2015. febr. 5. 14:26
 1/1 anonim válasza:
szia! én a BKF-en gazdálkodás menedzsmenten tanulok magyarul, viszont szerintem tök jó lehetőség ez a duális képzés. ha most állnék felvételi előtt tuti jelentkeznék rá. Egy próbát megér szerintem, max nem vesznek fel és akkor az alapképzést csinálod normális napi rendben. Amúgy ha jó az angol tudásod mindképp angolul tanulj, mert sokkal többet fog érni ez a tudás (szerintem).
2015. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!