Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a vélemények a Szolnoki...

Mik a vélemények a Szolnoki Főiskoláról?

Figyelt kérdés

A környezetemben lévő emberek, illetve az itt olvasottak alapján mindenhol azt hallom, hogy mennyire rossz, és az ott szerzett diploma semmit nem ér a munkaerőpiacon. Egyik ismerősöm erre csak legyintett és azt mondta: "egynek elmegy".


Már 2 éve érettségiztem, jelenleg okj-n tanulok, amivel idén végzek. Szívesen továbbtanulnék turizmus-vendéglátáson, de mivel állami helyre nincs elég pontom, ezért csak fizetős helyre kerülnék be. Mivel Szolnokhoz viszonylag közel lakom, ezért szóba jött ez a lehetőség. Apukám hallani se akar másik intézményről másik városban, mondván "minek fizessek ugyanazért sokkal többet (albérlet, rezsi stb), ha itt van a közelben?", ami persze érthető az ő szempontjából, hiszen ő állná a költségeket....


Azért aggódom, hogy tényleg ennyire számít az a bizonyos név? Egy BGF-en vagy BKF-en végzett előnyt élvez egy állásinterjún, mint SZF-es? A BCE-t meg se merem említeni.


Tudom, hogy még messze vagyok a diplomától és 3,5 év alatt még sok minden történhet, de elég kiábrándító ezeket hallani.


Rengeteget segítene, ha olyan írna, aki már jelenleg a Szolnoki Főiskolán tanul, mik a tapasztalatai.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2015. febr. 7. 21:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!