Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Kazinczy Ferenc...

A győri Kazinczy Ferenc Gimnáziumba, a 4, illetve az 5 évfolyamra körülbelül hány pontot kell szerezni, hogy felvegyenek? Ez elég, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
A felvételim összesen 68 pontos lett, úgy tudom, ezt el kell osztani kettővel, tehát 34 pont és a jegyeim az 50 pontból 47 pont.Ezt a kettőt össze kell adni, így 81 pont.
2015. febr. 8. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem határeset, és 74 pontot írtam pár éve és felvettek 5 évfolyamosra.

Igazából attól függ, hogy a többi gyerek hogyan teljesített. Az idei felvételi nem volt húzós, lehet kevés lesz az a 68 pontos felvételi, nem tudom.

2015. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oda nem kell szóbeli?
2015. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az idei felveteli nem volt huzos?:D Erdekes...Tavaly is bekerultek 65 ponttal. Pedig a tavalyi konnyebb volt. :)

Szerintem jo eselyed van ra.Bar nem gyozkodlek, hiszen ellenfel vagy :D (en is oda szeretnek menni, de nekem nagyon nagyon nagyon keves az eselyem.Igazabol semennyi, de mindegy.) Sok sikert, remelem felvesznek. :)

2015. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem volt nehéz, de nyilván 5 évfolyamosra több pont kell, a 4 éveset meg nem ismerem. Nincs szóbeli.
2015. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindegyikőtöknek!!:) Én is nagyon sok sikert kívánok neked:)
2015. febr. 12. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!