Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki egy egyetem felügyeleti...

Ki egy egyetem felügyeleti szerve?

Figyelt kérdés
Ha nem tartják be az általuk meghatározott határidőket és emiatt nekem anyagi károm keletkezik, amit nem hajlandóak megtéríteni kihez tudok fordulni?

2015. febr. 8. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A dékánhoz már fordultál? Egyébként csak kíváncsiságból: miről van szó?
2015. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dékánhelyetteshez igen, lepasszolt a tanulmányi ügyintézőhöz, most arra várok, hogy a második levelemre válaszoljon. Nem tartották be a kreditelfogadási határozat elbírálásának az idejét, későn kaptam meg, és ki kellett fizetnem külön a pénzt a felvételire, amit nem fizettem volna ki, ha időben megcsinálják a kreditelfogadást és nem csak a felvételi után tudom meg, hogy nem fogadták el a kreditjeimet, tehát teljesen feleslegesen felvételiztem, mert akárhogy írom meg, esélyem sincs, hogy felvegyenek.
2015. febr. 18. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
És mióta vársz a második válaszára?
2015. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Másfél hete kb.
2015. febr. 18. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Utána a rektor jön, és szerintem egy nagyon határozott, goromba levél. A minisztérium nem hiszem, hogy foglalkozik kis összegű magánsérelmekkel, és bíróságra se fogsz menni ilyen kis összegért.
2015. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!