Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira készülők, napi hány...

Orvosira készülők, napi hány órát tanultok átlagban (és mit? )?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam minden nap tanulni. Minden héten megírok egy kémia érettségit, max. 1 órát ismételek. Bioszból minden héten doga van, egyszerre ismétlünk és vesszük még az ökológiát, szóval mondjuk ha napokra lebontom az napi fél óra, de inkább 4 napot nem tanulok a maradékon pedig kb 1 órát.
2015. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit eltérő a helyzetem, ugyanis én egyetemet váltok, de a biosz emelt érettségimet már megcsináltam, így csak a kémia maradt hátra.

Júliusban döntöttem el, hogy megpróbálom a fogorvosit, és olyan típusú ember vagyok, aki a pillanat hevében úgy érzi, mindent meg kell tennie a kitűzött cél elérésének érdekében...ezért talán kissé túlzásba vittem a tanulást, pláne nyár lévén, de szeptember végére átvettem minden anyagot, kidolgoztam a kísérleteket, megcsináltam az összes feladatot az 5ösöm leszből. Ez napi átlag 5-6 órát vett igénybe(persze közben volt, hogy elutaztam így kiesett 1-2 hét). Azóta átvettem még kétszer az egészet, de napi 1-2 óránál nem szántam rá többet.

Bioszra pedig ha jól emlékszem januárban kezdtem el készülni(gimis órák nevetségesek voltak, ezért otthoni készülésre szorultam) a Panemes könyvből. Március elejére kijegyzeteltem és onnantól az érettségiig tanultam napi 1-2 órát. Biosznál ez elegendő volt az 5-öshöz.

Összegezve amikből tanultam/tanulok:

Biosz: Mándics-Molnár könyv

Kémia: Villányi-kétszintű érettségi, 5-ösöm lesz, mozaikos 11-12. összefoglaló

Sok sikert! :)

2015. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,megnyugodtam,hogy annyira más sem viszi túlzásba! :D :))
2015. febr. 16. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!