Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Számít külföldön az, hogy a...

Számít külföldön az, hogy a Miskolci, vagy a Debreceni Egyetemen végzett valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék majd külföldön munkát vállalni és tudom, hogy itthon a Debreceni Egyetemen szerzett diploma elismertebb, de vajon így van ez külföldön is?


Külföld alatt nem (feltétlenül) a szomszédos országokat értem.



2015. febr. 12. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos külföldön csak egy magyar város fog ismerôsen hangzani nekik, az pedig Budapest. És még így is kritikusan fognak hozzáállni és felül fogják vizsgálni, hogy mennyire elfogadott. Tapasztalatból mondom.
2015. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Külföldön ilyne szempontból édes mindegy, viszont itthon nem mindegy, hogy milyen szakról beszélünk. Egy műszaki képzés a DE-n kritikán aluli, míg Miskolcon nagyon jó!
2015. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

"itthon a Debreceni Egyetemen szerzett diploma elismertebb"


Attol fugg milyen szak...


Kulfoldon tokmindegy.

2015. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Külföldön tök mindegy: egyiktől sem dobnak hátast...

Állítólag a Debreceni Egyetem benne van az első 500-ban, de ha nem az első százban, akkor tök mindegy! Ilyen szempontból bármelyik magyar egyetemet kérdezheted: a válasz az, hogy a legjobb is nagyon hátul van - sajnos!

2015. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
" a Debreceni Egyetemen szerzett diploma elismertebb":DD Jó tudni,én még jót nem hallottam arról az egyetemről.Csakis Miskolc!:)
2015. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Proginfóra szeretnék menni egyébként.
2015. ápr. 22. 02:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!