Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2015. szeptemberében fog...

2015. szeptemberében fog indulni a BME-n először pénzügy-számvitel alapszak. Szerintetek érdemes ide jelentkezni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
BCE vagy BGF, ezekben az intézményekben már több évtizedes múltja van a pénzügy és számvitel képzésnek, az innen kikerülőket preferálják. Felesleges szerintem kísérleti patkányt játszani.
2015. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
5%

Szia! szerintem meg nagyon is érdemes, az előttem szólónak valószínűleg semmi köze nincs ehhez, vagy corvinusos, akikbe meg már bele van ivódva, hogy a BME-t leszólják.

Olyat is hallottam, hogy most a bme-n volt bce-s tanárok vannak, meg amúgy is azért mint köztudomás elég elismert egy egyetem a bme. A PSZF tényleg jó gazdaságból, de mégiscsak egy főiskola, na nehogymár egy BME ne ütné meg egy pszf színvonalát. Lehet itt vitatkozni, de azért gondolkozzunk már logikusan.

2015. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészről arra akartam rámutatni, hogy ez lesz a legelső évfolyam, tehát alapjáraton nem lehet összehasonlítani sem a BGF, sem a BCE pénzügy és számvitel képzésével. BGF PSZF képzése pedig a BCE pénzügy és számviteli képzésénél is jobb, főleg, ha számviteli irányt nézzük. BME GTK nem üti meg, azt a szintet mint a BGF, sem a BCE szintjét, az, hogy egyetem nem jelent semmit. Az pedig teljesen mindegy, hogy főiskola-e vagy egyetem, rengeteg egyetemen van gazdasági képzés a többség (szinte semelyik) még sem rúghat labdába a BGF mellett.
2015. febr. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3-as válaszolónak.

Én BME-s vagyok, és minden kar rühelli a GTK-sokat, nem tartjuk őket odavalónak, mert nem igazi mérnököknek tanulnak.

Ennek ellenére mégis meg kell védenem őket, ugyanis az onnan kikerülők jóval több fizetést kapnak, mint bármelyik iskolából kikerülők.

2015. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

#4-el értek egyet..

és #2-es hozzászólónak is igaza van, valóban sok volt be-s tanár tanít már a bme-n, így könnyen lehet hogy jobb a képzése mint a bce-nek..

2015. febr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszoló már mindent leírt, amit én is leakartam. Csak annyit tennék hozzá, hogy a BGF is egyetem 2007-2008 óta, csak a nevét megtartotta.
2015. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak, hogy ne a világba beszéljek.


[link]

2015. febr. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elszomorít, hogy még mindig vannak olyan emberek, akik hisznek az ilyen listáknak...
2015. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért mi a problem vele?
2015. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nem ertem, hogy hogy lehet azt nyiltan allitani hogy "utaljuk a gtk-sokat" megis miert? Artottak neked vmit, vagy ismered oket egyaltalan? Azert utalni vkiket mert az egyetemen belul mas karra jarnak az szimpla unintelligencia, ugyanis ezkszerint azzal se vagy tisztaba, hogy az egyetemed neve Budapesti Muszaki es Gazdasagtudomanyi Egyetem!
2015. febr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!