Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2015. szeptemberében fog...

2015. szeptemberében fog indulni a BME-n először pénzügy-számvitel alapszak. Szerintetek érdemes ide jelentkezni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 11:27
1 2
 11/13 anonim válasza:
kedves 6-os valaszolo, elobb olvass utana a dolgoknak, mielott ökörsegeket kommentelsz ide. Mutasd mar meg nekunk azt a hivatalos bejegyzest ami bizonyitana hogy a bgf egyetem lenne 2007 ota.... ugyanis, nem hogy 2007ota... Most sem az. Foiskola, es az is marad, olvass utana mi kell ahhoz h egy foiskolat felemeljenek egyetemi rangra, es majd utana beszelj, mert a vegen valami hozzadhasonlo még el is hiszi amit mondasz
2015. febr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

énis BCE vagy BGF-re mennék ezzel a szakkal, semmiképpen nem a BME-re

az egyik hugom BME GTK-ra jár, gazdmenre, és elég sok töltelék anyagot tanulnak...sőt...kb csak azt tanulnak. Olyan projektfeladat c. tárgyuk van 3 féléven keresztül 3*10 (!!) kreditért, hogy az valami vicc... simán tud mellette minden nap dolgozni, de azt ő is érzi, hogy komoly szakmai tudásra nem tett szert, és megbánta, hogy ezt jelölte be (mellesleg ő is azért jelölte, mert mégiscsak "egyetem")


a másik hugom pedig a PSZF-en végez idén, pénzügy számvitelen, ahol egyébként az első évben rendesen megszórják a népet, utána pedig nagyon erős szakmai tudásúak kerülnek ki... tőle csak pozitív dolgot hallottam eddig, kivéve az ügyintézést.

úgyhogy én a PSZF-re szavazok!


Corvinusról annyit tudok, oda egy régi osztálytársam jár, hogy az is elég kemény, de ott a pénzügy a "jobb", BGF PSZK-n (PSZF) pedig a számvitel :)



Remélem tudtam segíteni


24/L

2015. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#2 És szerinted mi a különbség a főiskola és az egyetem között? Mert szerintem az új rendszer miatt semmi. Lehet 10-15 éve volt különbség, de ma már semmi nincs. Gondolkodni kellene előbb és utána írogatni. Ha meg nem hiszel nekem járj utána.
2015. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!