Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha újrafelvételik egy másik...

Ha újrafelvételik egy másik szakra a mostani sulimban, beszámítják azokat a tárgyakat, amiket már megcsináltam?

Figyelt kérdés
Nemzetközi gazdálkodás szakra járok a BME-GTK-n. Pénzügy-számvitel szakra jelentkeztem, a tanterv 80%-a megegyezik. Amiket megcsináltam tárgyakat a nemzetközi gazdálkodás szakon, azokat beszámítják a pénzügy-számvitelen? Alapozó tárgyakról van szó, még csak ez a 2. félévem. Matek a1, mikro, makro, menedzsment alapjai, pszichológia, vállgazd1, vállgazd2, bevinfo, szociológia, kb ennyi.

2015. febr. 13. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha az egyes tárgyak tematikája fedi egymást (valamekkora mértékben, mondjuk 70-80%, de ezt a KTH-ban kérdezd meg), akkor igen, el lehet fogadtatni őket az új szakon.
2015. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!