Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már egyszer érettségiztem...

Ha már egyszer érettségiztem egy másik suliban, és jelenleg szakiskolai képzés mellett teszek le az új sulimban egy új érettségit, amivel főiskolára mennék, melyik iskolát adjam meg a középiskolai adatokhoz felvételi jelentkezéskor?

Figyelt kérdés
A mostani iskolámban működik szakközépiskola rész is, de én szakképzésen vagyok, viszont szakiskola opció nincsen a "középiskolai osztály típusa" kiválasztásánál. A régi érettségimet egy másik szakközépiskolában tettem le, szóval azt meg tudnám adni mint iskolát és típust, viszont felvételinél számomra nem az az érettségi lesz mérvadó, hanem az idei. Mit tegyek?
2015. febr. 9. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem középiskolához azt kell írni, ahol a középiskolai bizonyítványod lett kiállítva, nem az érettségi bizonyítványod. Javíts ki, ha van az e-felviben pontos rész az érettségi bizonyítvány kiállítási helyéhez is.
2015. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Középiskola adatai esetében annak az iskolának az adatait adja meg, ahol az érettségi bizonyítványát szerezte!"


Ez van írva az oldalon. Addig oké, hogy a másik középiskolában megszereztem a szakközépiskolai és az érettségi bizonyítványom is, csak éppen az számomra már nem releváns, mivel a jelentkezéshez használatos két érettségit most fogom megcsinálni, mellyel párhuzamosan egyébként egy szakiskolai képzést fejezek be tanév végén, viszon ugyebár a szakiskolai képzésnek nem része az érettségi, épp ezért nem is tudom megadni az oldalon. :S

2015. febr. 9. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben akkor írnék egy üzenetet a Felvi Ügyfélszolgálatnak: info@felvi.hu.
2015. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!