Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a különbség ezek között a...

Mi a különbség ezek között a programozói területek között és van- e lehetőség levelező vagy esti képzésekre? Ha van, akkor ingyenesek- e?

Figyelt kérdés

Szeretnék programozást tanulni, ha lehet OKJ-s képzésen viszont van egy-két dolog, ami még nem tiszta. Nem tudom azt sem, hogy mi a különbség a különböző ágak között (Szoftverfejlesztő; Web-programozó; C++ programozó; java fejlesztő). Ha van, aki ért hozzá, kérem segítsen.


(Kiegészítő info: 22 éves vagyok, idén fejezek be egy BA képzést és más területen szeretnék tanulni, ha lehet ingyen, mert még nem tudok megengedni magamnak 100ezres tandíjakat.)



2015. febr. 13. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:

OKJ-t NE!!!


Inkább egyetemen infót. Pl ha ezzel akarsz foglalkozni akkor programtervező informatikus.


AZ OKJ egy kész röhej. Nem is értem miért válasszák emberek ezt. Tény hogy ezerszer könnyebb mint egy egyetem, de annyit is ér. állást nem kap vele az is igaz. Nem mellesleg az állások 95%-hoz kell diploma. A többihez meg tapasztalat.

Értem hogy kereslet van informatikusokra (fejlesztőkre), de mikor az emberek a cikkeket olvassák, miért hagyják ki, hogy ezek diplomásak? És nem ilyen olyan, szír szar OKJ?


C++, java nyelvek. A WEB programozó aki aki webes appleteket készít(pl:js, java). Szoftverfejlesztő meg a neve is sugallja.

2015. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!