Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha én szeretnék pszichológiábó...

Ha én szeretnék pszichológiából és természettudományból (igen ilyen is van) is érettségizni, de azok egy napra vannak téve, akkor mit csinálok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 05:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy fogják csinálni, hogy betudjál menni rá. Nem lesz ütközés. Ne aggódj!
2015. febr. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dehogy teszik máskorra...

az egyikből elmész, a másikból pedig két szóbeli tételt kell húznod. Igazolt távolmaradásnak minôsül, volt két éve ilyen tanítványunk.

2015. febr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek neked két választott tantárgy? Úgyse lehet ezt a párosítást beszámítani a felvételibe. Azért inkább az Oktatási Hivatalt kérdezd meg, ha én ülnék ott fönn, nem fogadnék el jelentkezést ilyen módon.
2015. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért, mert az egyik jelentkezéséhez az egyik érettségi oké, de másikhoz meg nem?

Szíve joga azt választani, amit szeretne.

Inkább oldanák meg, hogy ne legyen egy időben több tárgy... (évek óta gond egyébként, hogy a szakmaik is mind együtt annak...)

2015. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!