Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvételi díját pénteken...

Hellodor kérdése:

A felvételi díját pénteken utaltam el délután online, az már nem fog átmenni vasárnap éjfélig? Gondolom csak hétfőn és hétvégén nem.

Figyelt kérdés
és akkor úgy sejtem bebuktam már a jelentkezést is... :/

2015. febr. 14. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy február 15 éjfélig átutaltad, szóval nem 'buktad be' a jelentkezést.
2015. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, addig kell elutalni. Hitelesítővel is ugyanígy, 23-ig kell feladni, nem megérkeznie.
2015. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még időben vagy -
2015. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly én a határidő előtt pár órával fizettem bankkártyával. (akkor szombat volt) Az utalás is így lehet, bizonylat az születik azonnal, csak lehet, hogy azt be kell fényképezni meg fel kell tölteni (az OTP-nek ez elég gyökér hitelességű, de csak az van). Postán feladva asszem már nem is lehet fizetni, de akkor meg pláne kellene pár munkanap neki, ha azt néznék, hogy mikor ér oda a pénz.
2015. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!