Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A MOME-n hogy működik a...

A MOME-n hogy működik a felvételi eljárás?

Figyelt kérdés
Animáció szak. Nem, nem az érdekel, hogy milyen lépései vannak, mert azt meg tudom nézni a weboldalon is, inkább személyes tapasztalatok érdekelnének, mik történtek, miket kérdeztek, mennyire volt nehéz, mik voltak a kövezelmények stb.

2015. febr. 15. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
úgy működik, hogy ha befolyásos a családod, gazdag vagy, akkor felvesznek, ha nem, akkor be tudod magad gyakorlással ügyeskedni, de sosem fognak elfogadni. elfogadhatnak egyébként, szakmai tehetséggel, de jóval többet kell majd dolgoznod mint a befolyásos diákoknak, akiknek mindent, még a lógást is megengedik, a szülők simán elintéznek mindent. amíg az átlag hallgatót megbuktatják, megbüntetik.
2015. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom kivagy előző, de állandóan mindenhová(!) ugyanezt írod és nem tudom honnan veszed... SEMMI sem igaz amit ír, én 2 éve MOME-s vagyok, és képzeld se gazdag nem vagyok, se nem befolyásos a családom, sőt inkább bőven átlagos. Kemény munkával és megfelelő felkészüléssel elsőre vettek fel anim államira... A suli a legjobb az országban és azt gondolom egy művészeti egyetemből mindenki annyit hoz ki amennyit akar, érezheted magad tök jól de szarul is... Úgyhogy csak óvatosan higgyen mindenki a hasonló kommenteknek... Sok sikert a felvételizőknek, VAN HELY!
2015. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második, nagyon szépen köszönöm. :) Az első válaszoló egy kicsit elbizonytalanított, ezért nagyra értékelem a véleményedet. Örülök, hogy nem olyan az az iskola, mint amilyennek az előző leírta. Köszönöm még egyszer!
2015. aug. 15. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:

A második válaszolónak sem kell feltétel nélkül elhinni amit ír. "van hely bőven" aha... mintha csak egy tanár írná.

Egy diák után 700 ezret fizet félévente a kincstár, persze, hogy megéri nekik. De ha nem hagynak lediplomázni mert olyanjuk van ezt a pénzt neked kell visszafizetned.

Megsúgom nem én vagyok az egyetlen akit nem hagynak.

2015. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nyomós oka van annak amiért nem "hagynak" lediplomázni. Elég rosszul látod a dolgokat és nem csak a tanáron múlik ki meddig jut el a képzése alatt... Neked is át kéne gondolnod pár dolgot
2015. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!