Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárok! Miért nem lehet...

Tanárok! Miért nem lehet enni, és inni óra közben?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen lehet...
2015. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%
Képzeld magad a tanár helyébe! Te ott beszélsz 30 kis taknyos pedig a pofádba rág.
2015. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Örülnék, hogy csend van. :)

Engem nem zavarna!

2015. febr. 15. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Épp ez az, hogy az étkezés sokszor zajjal jár. Kicsomagolás stb. Erre ott van a szünet. Nem bagózni kell lejárni stb. Olyan meg nincs, hogy pont órán jön rád az éhség vagy ha igen biztos nem akkora, hogy a maradék időd ki ne bírd. Ráadásul ha eszel más is megkívánja.


Azt hogy nem lehet inni én se értem. Bár vannak tanárok akik megengedik, és nyáron sokszor a keményebb szívűek is engedékenyebbek

2015. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tanár vagyok. Inni megengedem, mert én is szoktam. Enni nem, mert én se szoktam, ráadásul mivel a tanóra nem mozi, hogy a tanuló csak néz, hanem adok feladatot, beszélni kell/kéne és azt bunkóság teli szájjal. Akkor lehet enni, ha pl. egész órás dolgozat van és valaki befejezte már és nincs mit csinálnia.

Egyébként pályakezdő vagyok még és még nem jutott eszébe egy diákomnak sem enni órán. Olyan volt, hogy pár falat maradt még neki a szendvicséből, azt engedem gyorsan befejezni.

2015. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Tanárnak készülök, jelenleg meg az egyetem padjait koptatom, viszont mar kezd mind a két szemszögből kialakulni a véleményem. En rengeteget iszom, szóval ha tanítani fogok, akkor meg fogom engedni a diákjaimnak, hogy ok is ihassanak nyugodtan. Szar érzés, ha az ember szomjas. Az órán kajakos meg szimplán bunkosag.
2015. febr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanár vagyok. Két éve tanítok, életem első igazi tanóráján (ami nem egyetemi gyakorlat volt) leszögeztem a szabályokat, közte volt, enni nem lehet, mert én se eszem és a diákok se örülnének, ha Antigóné elemzését csámcsogva, morzsálva tanítanám meg. Ezt a mai napig év elején az új osztályoknak elmondom, hiszen baromi pofátlanság, ha én tanítok ők esznek.

Inni ihatnak, mert ha száraz a levegő vagy nincs olyan légmozgás az ember befulladhat és nem örülne senki, ha óra közben fulladna meg a mellette ülő.

2016. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!