Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennyi idő alatt fel tudok...

Ennyi idő alatt fel tudok készülni a középszintű biológia érettségire?

Figyelt kérdés
Már egyetemre járok, de más irányban akarom folytatni, és jelentkeztem biológiára. Érettségit nem tettem ugyan belőle, de mindig nagyon jól ment, mindig ötös voltam. Három éve fejeztem be a középiskolát, tehát azóta nem foglalkoztam biosszal. Magamtól fel tudok készülni nyár elejéig?
2015. febr. 16. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,nézz meg egy középszintű biosz érettségit,iszonyat egyszerű! :) Írásbelire átolvasgatod a 3 könyvet,szóbelire még pluszban előfordulhat pár nagyon egyszerű kísérlet... De komolyan,én 8 osztályos gimibe járok (idén érettségizek),és már 8.-ban hozott be nekem meg pár ügyes bioszosnak érettségi feladatokat a tanár.Sok sikert!
2015. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóbeli? Az tudtommal csak az emelten van...
2015. febr. 16. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
A-aaa...Középen is.
2015. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez valami újítás, mióta én érettségiztem :P
2015. febr. 16. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!