Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan zajlik egy biológia...

Hogyan zajlik egy biológia középszintű szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Hello! Valaki tudna nekem segíteni, és elmesélni, hogy milyen volt? Iskolában még nem kérdeztem a szaktanáromat, de mindegyik tételemben, 2 db altétel szerepel. Tehát, ha kihúzok egy tételt, akkor mindenképp 2 különböző témáról is kell beszélni? Ezt nem értettem.. Lehet növényhatározót vagy vmi segítséget használni? Ha lehet, van ott vagy nekem kell vinni? Mindenképp magamtól beszéljek, vagy lehet jó jegyem, ha kérdeznek?

2014. jún. 1. 14:37
 1/2 anonim válasza:
Ha kihúzol egy tételt 2 különböző témáról kell beszélned. Nekem érettségin egyik téma a csontok voltak, a másik pedig egy kísérlet. Azt nem tudom, hogy állat vagy növényhatározót lehet-e használni, de ha lehet akkor valószínű lesz a terembe, nem neked kell vinned. Próbálj minél többet magadtól beszélni, előfordul, hogy a tanár kérdez, de attól még lehet jó jegyed.
2014. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. jún. 3. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!