Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóth Árpád Gimnázium magyar-tö...

Tóth Árpád Gimnázium magyar-történelem és a NYEK haladó angol?

Figyelt kérdés

7.-es vagyok és tudom ez majd jövőre kéne eldönteni hova mennyek továbbtanulni,de én azért kíváncsi vagyok rá.:)

Amit csak tudtok a szakokról mondjatok el,aki nem erre a szakra járna,pár szót az iskoláról,hogy hogy érzi ott magát!:)Mi rossz benne,mi jó benne,miért érdemes oda menni,a tanárok milyenek,milyen átlaggal vesznek fel oda stb.Azt szeretném legfőképpen tudni,hogy ha felvennének általánosan tanítanák a többi tantárgyat is csak magasabb óraszámban a törit,magyart és nyelveket? Nincs túl sok tapasztalatom,a válaszokat megköszönném.:)



2015. febr. 17. 17:23
 1/5 anonim válasza:

én oda járok de mat-törire

hát hogy is mondjam a humános szak....xd oda azok mennek akiket máshová nem vettek fel ,kvázi a butábbak(persze nyilván nem buták ha végülis tágosok,de a tágban a tagozatok közül ide járnak a suli "hülyéi")

nyek hát mondjuk úgy, hogy az első éved borzasztó uncsi lesz ...xd aztán még gázabb lesz hogy kétszer leszel 9.es de ez most mindegy..a 0.éved olyan lesz hogy lesz 5 órád igaz ami nagyon jó ,de lesz úgy is hogy egy nap ebből az 5-ből 4 angol,1 magyar például...gondolom érted:D

aztán a következő évek már neked is nehezek lesznek mint pl nekem

a suli nagyon jó,jó osztályok vannak,a tanárok szigorúak de korrektek,átlag minimum!:4.5

azért érdemes mert lehet keménynek tűnik ,de az érettségi mindenhol ugyanaz ,egy szigorúbban is és egy kevésbében is ,így neked könnyebb lehetne az is

hirtelen csak ennyi jutott eszembe:)

remélem segítettem:)

2015. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,sokat segítettél!:) Jöhetnek még!
2015. máj. 14. 21:52
 3/5 bernatd2012 válasza:
64%

Én is a magyar-törit néztem ki magamnak, jövőre felvételizek.

Nem értek egyet az előző válaszadóval, mert attól hogy valaki nem jeleskedik a reál tantárgyakból még nem lesz hülye, mert ugyanannyit dolgozott azert hogy felvegyék mint pl egy bio-kémes.Én személy szerint imádnék erre a szakra járni.

2015. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én szívem szerint inkább a haladó angolra mennék,de a magyar történelem is tetszik... Még eldöntöm. :)
2015. júl. 1. 15:01
 5/5 Zsankaa:))) válasza:
62%

Első kérdező. Te miről beszélsz?

Én magyar-töri tagozatos vagyok és semmi sem igaz abból, amit leírtál. Legyél ember, és ha más segítséget kér tőled ezzel a tagozattal kapcsolatban, akkor inkább maradj csöndben.

Többieknek mondanám: a nyek angol és a nyek magyar-töri tagozatának 0. éve ugyanaz. Majd a 1. évtől tanulja mindenki a tagozatának megfelelő tárgyát. A 0. év nem lesz "uncsi"! 5 angol órátok lesz és 13 német/spanyol/olasz. Ezeket a tanárok megszínesítik szóval nem fogtok unatkozni. Nem 1 magyar lesz, hanem 3.

Nagyon ajánlom nektek mindkét tagozatot, meg persze a TÁG-ot! Ha van kérdésetek írjatok priviben:)

2015. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!