Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvös József gimnázium szóbeli?

Eötvös József gimnázium szóbeli?

Figyelt kérdés
Hogyan működik a szóbeli itt? Töriből szeretnék szóbelizni de nem tudom hogy most az egész törit meg kell tanulni őskortól napjainkig? Akik oda járnak vagy esetleg tudnak erről valamit kérem tájékoztasson mert nem tudom hogy működik..

2015. febr. 18. 19:59
 1/9 anonim válasza:
100%

Nem tudom,hogy most pontosan hogy működik, de nézd meg a honlapot, ott fent van a követelményrendszer!(www.ejg.hu)

A szóbeli pedig úgy néz ki, hogy húzol egy tételt, felkészülsz utána elmondod. Meg persze van kicsit személyesebb része is,amikor csak beszélgetnek veled az érdeklődési körödről stb..

Hajrá:)

2015. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már mindent elolvastam de sajnos erről nem találtam semmit :) de azért köszi :) ment a zöld kéz
2015. febr. 20. 22:58
 3/9 anonim ***** válasza:
En ma voltam magyarbol es volt 30 percem atgondolni a mit fogok mondani a szoveggel kapcsolatban amit adtak es elottem egy lany szobelizett toribol es szerintem nagyon nehez volt... huznia kellett egy kepet es azzalbkapcsolatban kerdeztek es olyanokat pl h cehek, meg ugy a 6.-os anyag de ez a keptol fugg meg a vegen tesznek fel egy par kerdest rolad kozben egy diak atnezi a fuzeteidet
2015. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
uhh... én hnap megyek :(
2015. febr. 28. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Vasárnap szóbeli? Te szegény... :( Sok sikert nagyon! :) Szurkolok, hogy bekerülj!
2015. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Magyarból szóbelizők! Milyen volt nektek a szóbeli? Mit kellett csinálnotok? Önállóan kellett beszélni a szövegről vagy ők kérdeztek? Légyszi válaszoljatok, fontos lenne! Előre is köszi :)
2015. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kerdeztek, de voltak kifejtos kerdesek .
2015. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát nem nekünk kell folyamatosan beszélni?
2015. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat azert tudni kell folyamatosan beszelni mert azt is nezik hogy tudsz-e.
2015. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!