Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a Leövey Klára Gimnáziumba...

EnglishCoffee kérdése:

Aki a Leövey Klára Gimnáziumban (budapesti) a természettudományi csoportra jelentkezett az kellett szóbelizzen abból?

Figyelt kérdés
És ha kellett azon belül akkor miből?Bioszon vagy földrajzon belül miből?Tételeket kellett húzzon?

2015. febr. 19. 19:08
 1/3 anonim válasza:
A Leövey honlapján 3 tantárgyból kell választani 1-et, amelyből szóbelizel. Fizika, kémia vagy biológia. A honlapon van tételsor is. Azokból kell húzni. Szerintem a kémia tételsora a legkönnyebb. Egyébként én is oda jelentkeztem, de a hozott pontjaim alapján mentesültem a szóbeli alól, így megvan a 25 pontom, szóval én most könnyen osztom itt az észt. Ha te azok közé tartozol, akit behívtak szóbelire, akkor sok sikert neked!
2015. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Voltam biológia szóbelin és ahhoz képest,hogy milyen könnyű volt számomra (keringési rendszer és gombák elkülönitése)csak a 121. vagyok.A természettudományira ezzel a helyezéssel bekerülhetek?Nagyon félek hogy nem :/ (válaszokat előre köszi)
2015. márc. 17. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül elég volt annyi pont?
2016. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!