Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti-e ezt a rajztanár?

Megteheti-e ezt a rajztanár?

Figyelt kérdés
Én nem bírok olyan szépen rajzolni,mint a többiek,mert kiskoromban is kellett járnom valami oktatásra.A rajztanárom azért adott 2db 1-est mert nem olyat rajzoltam amilyet kért.Ez nem érdekel,de szerintetek jogos volt,hogy felmutatta mindenkinek és megszégyenített?
2010. febr. 12. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos vannak ilyen tanárok... :| Haggyad a f.szba. Legyen meg a kettes azt csö:D
2010. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
ne törödj vele! senki soha nem kérdezi majd a rajz jegyedet..gondolom nem is kell majd neked a továbbtanuláshoz se...hadd adjon 2.est.
2010. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
*törődj
2010. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem illik ilyet tennie, ez etikátlan.
2010. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Egy tanár bármit megtehet, énekből 3,9 álltam és 3-ra zárt le félévkor (:
2010. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Ja, sajnos a tanárnak mindenhez joga van, de ha pl elveszi a telefonodat, táskádat, szóval értéktárgyadat, akkor elméletileg beperelheted, de hidd el, te sokkal rosszabbul járnál vele. Egyszerűen csak ne törődj vele, legyen meg a kettesed, ha nagyon rosszul állsz, kérj meg valakit, hogy kicsit segítsen be egy-egy rajzban :)


Amúgy nálunk a fizikatanár 3,4-re adott félévkor ötöst.... XD XS /sajnos nem nekem/

2010. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

A tanarnak mindenhez joga van..? Hol eltek ti? Vannak olyan iskolak, ahol a tanar meg egyest se adhat a gyereknek (megerdemelten!) mert bejon az egesz pereputtya! A tanarok kezeben semmilyen fegyelmezesi modszer nincs, mert a diaknak csak jogai vannak, kotelezettsegei nincsenek!

Amit a kerdesinditoval tett a tanar az valoban etikatlan, de en azert meghallgatnam a tortenetet a tanar szempontjabol is...

2010. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Es meg hozzatennem, ha elveszi az illeto telefonjat, akkor a diak rohadtul szegyelje el magat, amiert oran telefonalgatott, es ne pattogjon. Oran a tankonyv es a tolltarto van elol, pont. Komolyan, bicskanyitogato amit egyes diakok kepzelnek magukrol.
2010. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én írtam a telefonosat, és megsúgom, még csak suliba sem viszem a saját mobilomat, ezt a sztorit az angoltanárunk mesélte el órán, hogy az egyik kollégájával történt. Nem kell azonnal látatlanban, ismeretlenben lehordani a másikat!!!
2010. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!