Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti az ofő, hogy nem...

Megteheti az ofő, hogy nem fogadja el az orvosi igazolást?

Figyelt kérdés

Nem megyek osztálykirándulásra, ez 14 óra igazolatlan lesz számomra. Azt mondta, hogy nem fogja elfogadni az orvosi igazolást, mert biztos nem leszünk betegek. A szüleim már nem igazolhatnak többet.

Mi a megoldás? Bent lenni nem szeretnék egyedül a suliban 2 napig..


2011. jún. 9. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt mondja minden tanár. De elfogja fogadni. :D ...
2011. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mostanában egyre furább az ofő, múltkor pl megvádolt azzal, hogy hamisítottam az igazolást. Még a dokit is felhívta.. :/
2011. jún. 9. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem általánosba volt ilyen ofőm:) Kénytelen elfogadni a szülőit...De ha nem fogadja el akkor is van egy igazolatlanod.Most nekem is van v. 20 és nincs semmi...
2011. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van már kb 9 igazolatlanom. Nem nagyon kéne több
2011. jún. 9. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
hát 10ik után már figyelmeztetést kapsz :/ Amúgy el kell fogadnia. Max megint megvádolhat avval, hogy hamisítod és felhívja az orvost ennyi :D
2011. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó csak eddig egész jól elvoltunk, jó fejnek gondoltam, most meg ilyeneket csinál.. Bár ő jobban meglepődött, mikor másnap vittem 2 igazolást (arról, amiről azt hitte, hogy hamisítottam).. Biztos azt várta, hogy én erről nem fogok tudni, de hát eléggé benézte, jóban vagyunk a dokival :))
2011. jún. 9. 17:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit mondok, hogy anno 3 napról vittem ofőmnek fogorvosi igazolást. Megkérdezte, hogy 3 napig mit csinált?! Én meg mondtam, hogy lényegében csináltunk egy hosszú hétvégét. (Fogorvos jó barátja a családnak!)

Engem nem nagyon zavart, hogy mit gondol. És, mivel nem minden hónapban játszottam el ilyeneket, így nagyon kötekedni se tudott.

Hivatalos orvosi igazolás, el kell fogadnia. Mást nem igazán tudott csinálni ... :]

2011. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kénytelen elfogadni az orvosi igazolást, mert ha doki azt mondja, hogy kérem beteg a gyerek, akkor beteg is vagy.



Most meg a főnököm húzza a száját mikor betegszabin vagyok...kénytelen elfogadni, max kirúg. :D

2011. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Miért nem mész el?

14 óra nem gond az év végén, bár a jegyzőtöknek szólni fog a suli...

2011. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!