Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi human szakon mi a...

Berzsenyi human szakon mi a kovetelmeny (bovebben lent)?

Figyelt kérdés

Nyelvre jelentkeztem,de csak humanra hivtak be es nem igazan ertem a kovetelmenyeket valaki segitseen hogy megis milyen humanra a felveteli.

(Bocsi a helyesirasert csak nehez telefonrol)



2015. febr. 21. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Töriből a megadott szóbeli tételekről kell önállóan beszélni. Kapsz egy tablót, képek segítenek, és az alapfelvetést megadják (pl.: ki kivel háborúzott?)

Magyarból szövegértéses novellaelemzés van.

Kedvenc íróból, könyvből, és történelmi eseményből érdemes készülni, mert kérdezhetik, sőt, nagy valószínűséggel fogják.

2015. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Uristen ki kivel haboruzott??es a te kedvenc temadarol beszelsz vagy huzol?

Kerdeznek rolad is??pl.:miert akarsz oda menni stb

Csak novellas szovegertes??nem lesz ilyen hangtanos dolog amit a honlapon irnak??

Mellesleg koszonom a valaszt:)

2015. febr. 21. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:

A nyelvtanra azt hiszem, nem kérdeznek rá. Igen, csak novellás szövegértés.

Igen, az adott tételnél kell tudni, ha háború volt, ki kivel háborúzott. Megvan a honlapon adva négy tétel. Azokból kell önállóan mesélni, csak tablot es alapfelvetest adnak meg. Es kedvenc témáról is kell beszélni, de azt te választod ki, majd amikor rákérdeznek elmondod.

Igen beszélgetés is van, pont ilyen kérdésekkel. Ne izgulj ennyire. Mikor mész?

2015. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerdan 11:45tol es nagyon izgulok esnagyonnagyon jol kell silerulnie :O
2015. febr. 22. 08:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :) Majd írd meg milyen volt, mert én meg pénteken megyek XD
2015. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Képzeld én is szerdán megyek szóbelizni a Berszenyibe humánból és pont utánad megyek (12:00) :DD
2015. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso,hanyadik bizottsaghoz?😂 megiromajd hogy milyen volt
2015. febr. 22. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!