Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kobanyai Szent Laszlo...

A kobanyai Szent Laszlo Gimnaziumba szobelire csak a felevi ertesitot kell vinni?

Figyelt kérdés
Elektronikus ellenorzonk van, viszont van egy tajekozato fuzetunk, ebbe kaptuk a felevi bizonyitvanyt. Eleg ezt a fuzetet bevinni, vagy ki is kell nyomtatni az ellenorzonket?

2015. febr. 22. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyik suliba ezzel kapcsolatos gondom van. Főleg, hogy én év elején nem kaptam ellenőrzőt. Az osztálytársaimnak meg üres.

Én nem fogok vinni. Megmondom, hogy elektronikus ellenőrzőm van. Ha beszólnak, hogy nincs kinyomtatva, megmondom, hogy nincs lehetőségem rá.

2015. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én kinyomtattam az iskolával az elektronikus ellenőrzőmet, és lepecséltettük az igazgatóval. Végül is lehet hogy ezt is elfogadják.
2015. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!