Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Vegyipariban kezdtem el az...

Aramnd kérdése:

A Vegyipariban kezdtem el az évet most (Debrecen). De sajnos a kiközösítés célkeresztjébe kerültem. Ilyenkor megoldás lehet egy iskolaváltás?

Figyelt kérdés
Általánosban 4.7-es átlagom volt,nem arról van szó hogy nem bírom a sulit vagy ilyesmi.Az egyetemmel kapcsolatban,igen is vannak ambícióim.De a gólyatáborban már elkezdődött ez a kiközösítés,és az az igazság hogy fogalmam sincs hogy miért.Nem beszélnek velem az oszt.társaim,ha bejövök az osztályba akkor az fogad hogy"Már megint itt van"meg stb.És igazán engem a biológia érdekel,csak a reál iskola miatt inkább a vegyit választottam.Az év elején sok 4-es 5-ösöm volt,de kezdtem lejeb csúszni.Most olyan 3,6 körül mozog az átlagom.Ha a Csokonai Vitéz Mihály gimi Biológia tagozatára szeretnék átiratkozni,az megoldható lenne?Onnan lehet menni egyetemre?
2015. febr. 23. 14:46
 1/3 anonim válasza:
Szia.Én is voltam hasonló helyzetben,szerintem ne válts e miatt új sulit.Barátkozz másokkal,ne foglalkozz velük.Amúgy hidd el,ismerősöm a csokiba van bioszon és hát..évek óta kiközösítik mert faluról jött,nincs rajta 2kg smink és nem az a zara-s *****..bocsánat..szerintem maradj a Vegyiben és hidd el,egy idő után jobb lesz..Sokkal jobb..Az első év mindig nehéz,de lesznek majd itt is barátaid:) Ne hagyd,hogy ilyen mély nyomot hagyjanak benned..Mutasd meg hogy te nem az az ember vagy aki csak úgy megijed tőlük és feladja.Mutasd meg hogy ki vagy,és hogy mennyi mindent bírsz ki!
2015. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a kinézeted miatt?
2015. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol volt a gólyatábor?
2015. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!