Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre Gimnázium, szóbeli...

Kincs_02 kérdése:

Madách Imre Gimnázium, szóbelijén mire számítsak?

Figyelt kérdés
Példa feladatok, feladat típusok közül és bármi más ami a szóbelivel kapcsolatos, érdekelne. Németből is lesz majd felmérés, kb. középfokon ezért talán attól tartok leginkább. Fogalmam sincs mire számítsak. És kb hányszorosát hívják be annak, akiket fel vesznek?

2015. febr. 23. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek fent témakörök a honlapon?

Ha jól rémlik egyik feladat a képhúzás, a képről

kell tudni beszélni

2015. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magyarból kérdeznek meg szóbelin

Matek azt hiszem nem szokott lenni

2015. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia:) Először bevisznek egy terembe ahol kapsz egy lapot amin egy-két német feladat lesz mondatokat kell befejezned magaddal kapcsolatban hasonlók van rá kb 5-10 perced ( nem egyedül ülsz a terembe , mások is itt írják ezt a lapot ) utána amikor szólítanak átvisznek 2 tanárhoz egyik nyelvi tanár , ott általános beszélgetés , nekem belekérdeztek a füzetembe meg osztálykirándulásokról , osztályodról , rólad ,meg képről kell beszélni , aztán angolul a lapról választasz egy mondatot miért így fejezted be , és kérdezgetnek még pár dolgot . Általában aranyosok a tanárok , én kifogtam a legijesztőbb tanárt de neked sok sikert :)
2015. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Képleírás, mondatkiegészítés, egy adott témáról beszélgetés. A nyelvi minimumok fenn vannak a honlapon, ha a nyelvtan része megy, a témakörökről tudsz beszélni folyékonyan németül, nem lehet gond :)
2015. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!