Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiiratkoztam az előző iskolábó...

Kiiratkoztam az előző iskolából de vissza akarok menni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Városi iskolába jártam, de elköltöztünk egy családi házba és ezért úgy gondoltam hogy jobb lesz a közeli iskolába járni így átiratkoztam a körzetünk iskolájába mert azt hittem jobb lesz... (7 osztályos vagyok)

De hát rájöttem sokkal rosszabb lett rühellem az osztálytársaimat.Vissza szeretnék menni 8. elején majd de anya mindig azt mondja hogy nem lehet mert nem a körzetünk... Mit csináljak és számít a körzet vagy sem?



2015. febr. 24. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
De lehet. Viszont most kell szólnotok, hogy számítsanak rád, mert csak akkor tudnak felvenni, ha van hely. Akár holnap is visszamehetsz, nem kell megvárni a tanév végét sem. Csak férőhelyfüggő.
2015. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!