Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap nem akarok bemenni mit...

Holnap nem akarok bemenni mit mondjak anyámnak?

Figyelt kérdés

16/f

holnap semmi kedvem bemenni de csak úgy nem maradhatok itthon.. 3 szülői igazolás már el lett használva ez meg az miatt, de az orvosomnak nem szeretek, de tudok hazudni hogy 1 napra kiírjon :/ anyámnak mit mondjak? nem lógtam még és keveset hiányzom. köszönöm a válaszokat!



2015. febr. 15. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem az az indok, hogy dolgozat lesz, de nem készültél, akkor szerintem menj el. Nagyon sokszor lesz még olyan, hogy nem akarsz valamit, mégis meg kell csinálni. Ha nem ezen gondolkozol, csak simán elmész, akkor nem lesz olyan rossz.
2015. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy őszintén tényleg nem készültem, jobban fogalmazva pedig sz*rul állok egy tantárgyból, felelnem kéne holnap de bármennyire is akarom, nem tudom megtanulni.. (történelem)
2015. febr. 15. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán fel tudsz rá készülni, amúgy meg becsúszik egy rosszabb jegy és? Sose maradtam otthon ilyen miatt. Én jobban utáltam bepótolni a dolgokat mint szerezni egy rossz jegyet amit ki tudok javítani. De amúgy ha most hozzá kezdesz tanulni minimum hármas megvan. (én ekkor szoktam elkezdeni dolgozatra készülni)
2015. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nezd, ha tanultal, de nem megy, akkor nem erdemes halogatni, igy is-ugy is kapsz egy gyenge jegyet. Ha nem tanultal, akkor maradj otthon, mondd, hogy hanytal, hasmenesed van, ver a viz, emelyegsz stb. Tanuld meg, es kedden irany a suli.

B-verzio: ora elott mondd, hogy rosszul vagy. Nem fog feleltetni, ha latja, hogy szarul vagy.

2015. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 15. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!