Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen eredményekkel van...

Ilyen eredményekkel van esélyem bejutni egy jó szakközép iskolába?

Figyelt kérdés

Matek:2

Nyeltvan:2

Német:3

Biosz:3

Föci:3

Ének3

Kémia:4

Fizika:4

Történelem:4

Irodalom:4

Technika:5

Rajz:4

Informatika:4

Etika(szöveges): megfelelt

Média (szöveges): kiválóan megfelelt


Központim: 49 pont, magyar-32, matek-17.


Szóbelin még nem voltam.



2015. febr. 24. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gazdag a család és támogatja az iskolát.
2015. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem minek írtad, én normális választ vártam, ha már normálisan tettem fel a kérdést.
2015. febr. 24. 16:01
 3/6 anonim válasza:
Ugyanennyi lett nekem is az írásbelim:D a magyar is és a matek is:D csak nekem 4,3 lett az átlagom:) de szerintem van esélyed :)
2015. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De hova jelentkeztél?
2015. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet az, h kémiából, fizikából négyes vagy, matekból meg kettes
2015. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért van az hogy matekból kettes vagyok, mert 5.osztályból kimenve a 2-3-as matekosok másik tanárhoz kerültek 6-7. osztályba. A lényeg az, hogy én 5.-ben 3-as voltam, ezért én a gyengébb csoportba kerültem sajnos. Az ottani tanár pedig eléggé rosszul tanított, 6. osztályban, és 7. év elején sokat csináltunk olyat hogy bementünk egy infó terembe, és interneten csináltunk feladatokat, ami számomra hátrány volt. Sokszor nem magyarázta el, vagyis ha el is magyarázta és azt mondtam nem értem, akkor arra fogta hogy beszélgetek, stb. Ettől függetlenül nem őt hibáztatom, mert volt velünk olyan tanuló aki miatt a tanárnak az idegei "tönkre mentek" és ez miatt sokszor nem tudott tanítani rendesen, no meg én sem voltam jó gyerek.

Most 8. osztályra vissza került a régi matek tanár, aki vicces is, és el magyarázza a dolgokat, viszont csak a 2. félévre került vissza. Sajnos sok kimaradt, ezért nem tudtam a mostani anyagot annyira tudni, mivel az alapját sem tudtam, és a matek az előző évekre épült ugyebár.


Vak Bottyánba jelentkezek gyöngyösön, elektronikára.


A fizikát meg értem, mivel órán kísérletezünk is, és ez által jobban meg tudom érteni. Hasonló a kémia is.

2015. febr. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!