Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen eredményekkel felvesznek...

Ilyen eredményekkel felvesznek a Magyar Hajózási Szakközéiskolába?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy csak olyan írjon aki oda jár vagy járt vagy valami családtagja,ismerőse kapcsán ismeri az iskolát de természetesen más is írhat. Ezek a jegyeim a főbb tantárgyakbòl 8.félévkor:Német 4,töri 4,földrajz 4,irodalom 4,nyelvtan3,matek2. Még azt akarom tudni, hogy itt van szóbeli vagy nincs? Azt tudom,. hogy írásbeli felvételit nem tartanak. Előre is köszönöm a normális válaszokat.B-)

#hajó #tanulás #eredmény #iskola #szakközép #felvételi #magyar hajózási szakközép iskola
2013. jan. 15. 17:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy elsőnek a közlekedést,másodiknak a közlekedés gépészetet jelölöm meg. Az iskola honlapján fenn van hogy legalább közepes eredményel felvételi nélkül felvesznek. Szerintetek sikerül?
2013. jan. 15. 17:16
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
simán:)
2013. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
KösziB-)
2013. jan. 20. 19:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Még annyi honnan tudod?
2013. jan. 20. 20:17
 5/10 anonim válasza:
100%

Szerintem jók az eredményeid, alighanem simán felvesznek.

Régen (úgy tudom, de ez lehet szóbeszéd is) sokkal keményebbek voltak a feltételek.

Oda jártam, ott végeztem.

Akkor 4-5-szörös volt a túljelentkezés.

Viszont mire elvégeztük, alig maradt, aki valóban hajózni akart.

2013. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ismerőseim hasonló jegyekkel mentek oda, csak a matekuk volt jobb:) (első válaszoló vagyok)
2013. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! B-)
2013. jan. 24. 08:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs szóbeli, csak a hozott jegyeket (hetedik évvégi, nyolcadik félévi) veszi az iskola alapul a rangsor létrehozásánál.
2013. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, bekerültél?

Melyik osztályba?

2015. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Másik iskolát nem jelöltél?
2015. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!