Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Obudai egyetem vagy Kecskemeti...

Obudai egyetem vagy Kecskemeti foiskola mernokinformatikus szak?

Figyelt kérdés

Tobb mindenre szeretnek valaszt kapni.

Eloszoris ugye hogy melyik jobb tanulas szempontjabol, iskola vegzese utan munkavallas szempontjabol?

Masodszor ami engem ellegge erdekel az a kozossegi elet, diakok, lanyok, bulik. tudom nem emiatt kell megvalasztani egy iskolat de megiscsak 5-6 evig ebben a kozossegben leszek, resze lesz az elete egyik meghatarozo szakaszanak.

Szemelyes tapasztalatok, vagy hallottak egyarant erdekelnek:)



2015. febr. 24. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
ÓE
2015. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

OE!


Az epulet maga kicsit idosodik, de a felszereltseg jo. En is most gondolkodom, hogy atmegyek oda a DUF-rol...


Annyira nagy szivatas nincs. Tenyleg csak a sorjat hajitjak ki!(Aki nem felsooktatasba valo.)


Ismerettsegek es egy kis keresgeles utan van lehetoseged elhelyezkedni. Kecskemetnel jobb Budapest. Bar kinek mire van szuksege. Szerintem az OE-vel rosszul nem jarsz.


Egyebkent: egyetem > foiskola.

2015. febr. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!