Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szent Laszlo gimnaziumban...

A Szent Laszlo gimnaziumban mikor bemegyunk angol szobelire, magyarul kell koszonni, ugye?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam, van, ahol mar koszonni is angolul kell, ahol csak angol szobeli van, a Szent Laszloban ez hogy van?

2015. febr. 24. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha magyarul köszönsz :)
2015. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én nem bíznám a véletlenre, mert más iskolában volt, hogy kiküldtek valakit, hogy most jöjjön be újra és köszönj angolul.
2015. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszönj angolul, neked is úgy fognak. :) És kifelé is ugyanígy. Igyekezz nem megszólalni magyarul - ha valamit nem tudsz kifejezni, akkor mondd el nekik angolul, hogy ezt a szót nem ismered és írd körül, vagy csak simán lépj tovább. Díjazni fogják azt is. :)
2015. febr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

És hogy köszönjek, ha már nincs reggel, de még nincs délután?!

Nem mondhatom se azt, hogy good morning, se azt, hogy good afternoon.

2015. febr. 25. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolom délután kell menned, akkor meg jó a

Good afternoon

2015. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hányra mész?

Kora délután is már mehet a Good afternoon

2015. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Délelőtt 11-re
2015. febr. 25. 14:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg még ér a Good morning :)
2015. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!