Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Lónyai Utcai Református...

Bobó07 kérdése:

A Lónyai Utcai Református Gimnázium vagy a Facultas Humán Gimnázium a jobb?

Figyelt kérdés
Csak mert most vagyok 8.-os és kíváncsi vagyok hogy ti melyiket ajánlanátok:)

2015. febr. 25. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Lónyaiból jöttem át a Facultasba tavaly. Imádok ebbe a suliba járni. A tanárok nagyon rendesek, az osztálytársaimmal sokkal jobban kijövök mint a másik suliban. Nekem sokkal jobban tetszik a suli. Egyébként több iskolatársam is átjött már ide a Lónyaiból, én is azért mertem belekezdeni az iskolaváltásba, és nem bántam meg. Ha rám hallgatsz idejösz inkább!:)
2015. febr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szia! A Facultas iskola az egyik legjobb alapítványi fentartású gimnázium Budapesten. Tandíja nincs, tanárai segítőkészek. Mi hosszas keresgélés után jutottunk el a Facultasba. A nővérem a Fasori Evangélikusban kezdett, de 1 év után pánikszerűen hagyta ott és ment át a Facultasba. Förtelmes tapasztalataink vannak az egyházi álszent sulikról. A Facultasban már mindketten leérettségiztünk és egyetemre járunk. Ha a választáson gondolkodsz nagyon ne tétovázz, az egyházit felejtsd el.
2015. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a jó benne?

Mely nyelveket lehet ott tanulni?

2015. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hányadik ker-ben van?

Kollégiuma van?

2015. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagyis a hét kerben hol van?
2015. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:) es meg annyit szeretnek kerdezni hogy a Facultasban milyen a nyelv oktatas?
2015. márc. 1. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyelv oktatás az egyik legjobb benne. A nyelvvizsgára felkészítő óráik ingyenesek és olyan tanárok tanítanak, akik a nyelvvizsga központban vizsgáztatók. Az angol mellett a második választható idegen nyelvek a német és a francia. Ez te döntöd el melyiket választod.
2015. márc. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Hernád utcában van a suli a Keletitől nem messze. Gyalog kb. 10perc onnan. Hamar be lehet érni. Ettől függetlenül az első órák fél9-től kezdődnek. Saját koli nincs, de tudnak ajánlani kolikat a közelben és segítenek, hogy felvegyenek oda.
2015. márc. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!