Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb iskola a Facultas Human Gimnázium (7. ker) vagy a Budai középiskolának a gimi része azon belül a biosz szak? Véleményt ha tudtok

Figyelt kérdés

A facultasba már meg is mondták már a szóbeli végén, hogy felvesznek. A Budaiba is elég valószínű. De még lehet változtatni a sorrenden és nem tudom eldönteni, hogy melyik tegyem elsőnek. írjatok róluk véleményt!

köszönöm előre is (:



2014. márc. 6. 19:40
 1/10 Noname398 válasza:
A Facultasba nehogy menj! Oda mindenkit felvesznek, és nagyon sok a barna bőrű. Régen pótfelvételi hirdetett, mert szinte senki nem jelentkezett oda. Nagyon gyenge középiskola
2014. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább a Budai Középiskola
2014. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En nyiltnapon nem pont ezeket lattam de oke.. Azert koszi
2014. márc. 7. 22:11
 4/10 anonim válasza:
Nem tudom honnan veszel ilyen marhaságokat, hogy gyenge és rossz suli a Facultas. Fekete bőrű max 4-5%, és én is (meg sok más társam is) simán mentünk tovább egyetemre. A Facultas egy jó polgári suli, aki rosszat ir róla, azért irja mert vagy nem vették fel, vagy kibukott. Pótfelvételit a Facultas azért hirdet mert a fentartó előírja, hogy 10 % erejéig minden évben fenn kell tartani helyet. Budai középiskolával vigyáz egyik volt osztálytársam alig birt onnan elmenekülni!
2014. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is voltam felvételizni a Facultasba és amikor ott voltam én nagyon jófej diákokkal találkoztam.Én biztos hogy oda megyek továbbtanulni.Több barátom is jár oda és nagyon szeretik a sulit.Jòk a tanárok és a közösség is nagyon jò.A felvételin meg a nyílt napon én is ezt tapasztaltam.Szòval szerintem a Facultas a nyerő!;)
2014. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat(: mar csak annyi lenne, hogy milyen nehez?
2014. márc. 9. 13:10
 7/10 anonim válasza:
Minden gimnáziumban tanulni kell. Ha nem tanulsz ne menj gimibe. Nálunk - az én osztályomban is volt több diák aki kibukott - de nyilván negatív értelemben tett is érte. A Facultasban erősebb a humán tárgyak oktatása. Matekból ha nagyon nem megy korrepetálást is igénybe vehetsz.
2014. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Budaiba érdemes menni, a két tannyelvűre biztosan, a bioszt nem tudom. Bár arról is jókat hallottam :)
2014. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Budai egy nagyon színvonaltalan iskola , nincs elegendő hely a diákoknak semmire
2014. jún. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyéb sulit nem jelöltél?
2015. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!