Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres Pálné Gimnáziumban...

Veres Pálné Gimnáziumban (Budapest) milyen egy szóbeli? Mire készüljek az általános beszélgetésre és stb? ;)

Figyelt kérdés
Megyek általános és angol szóbelire is. Az angolon ugye a tételeket,szituáziókat és a nyelvtant fogják kérdezni,de az általánosra nem nagyon tudom,hogy mivel készüljek. Nincs valakinek valami tippje vagy tapasztalata,hogy mit szoktak ilyenkor kerdezni,elvárni ? :)

2015. febr. 26. 13:26
 1/9 anonim válasza:
Szia én 24.-én voltam:) gondolom akkor humánra mész. Bemész és 3 tanár lesz ott. húzol egy szöveget és van egy perced hogy magadba elolvasd. Azután fel kell olvasni hangosan. ezután kérdeznek rólad, mesélj családodról, magadról, sulidról, hol élsz, és ha jársz valami külön foglalkozásra.Ez kb. olyan 5 perc és ezután belekérdeznek a szöveg tartalmába és hogy mit gondolsz róla. nem kell izgulni, nagyon rendesek:) remélem segítettem:)
2015. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hozzátenném, hogy a leendő osztályfőnök, az igazgató (vagy egy helyettes)+egy tanár van bent mindig

csak magadról kell beszélni, meg a szövegről. :)

2015. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*a helyettes
2015. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miről szólt a szöveg?
2015. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt benn férfi is?

Vagy csak hölgyek?

2015. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak általánoson voltam, és nekem 2 férfi jutott.
2015. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Matekon feladatok voltak?
2015. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs matekból szóbeli.
2015. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szöveg a gleccserekről szólt, de húznod kell, szóval nem lehet előre tudni. Akik voltak már, nektek hogy ment? :)
2015. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!