Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik könyvet ajánlanátok az...

Melyik könyvet ajánlanátok az emelt biológia érettségire való felkészüléshez: a Mozaikos könyvsorozatot vagy a Panemsulit?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozaik :)
2015. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na akkor most összezavarlak... :)

Én csak a Panemből készültem, 73%-os lett az emeltem. Nem erőltettem meg igazán magamat(napi 1 óra tanulás márciustól júniusig), tehát biztosan többet is ki lehetett volna hozni belőle, de ez nyilván nem a könyv hibája.

2015. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Márciusban kezdtél csak el tanulni, és 73% lett a bioszod? Hát, minden elismerésem neked!!! :)
2015. márc. 1. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt azért hozzá kell tenni, hogy nagy szerencsém volt a szóbelinél, mivel valami isteni sugallat hatására pont aznap reggel néztem át azt az anyagrészt, amit aztán délután kihúztam... :)

Egyébként én is túlmisztifikáltam az egészet(mint feltételezem mindenki más is), de egyáltalán nem vészes! A szóbelin pedig tündérbogyók!(legalábbis nálam azok voltak :) )

2015. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!