Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia és biológia...

Emelt kémia és biológia érettségire való felkészüléshez milyen könyveket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, de nem tudtam, hogy mihez kezdjek magammal, így OKJ-ra mentem. Most eldöntöttem, hogy orvosira akarok menni, de sose foglalkoztam különösebben egyik tárggyal sem, csak annyit tanultam, amennyit feltétlen kellett.

Elkezdtem egy érettségi előkészítőt mindkét tárgyból, de ugye ezek mellé kéne valami tankönyv és feladatgyűjtemény.


Miket tudnátok ajánlani (elmélet, számolás, FGY, szóbelire felkészítő könyv, kísérletek,stb)?


Köszi :)



2012. okt. 16. 20:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!