Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ilyen tanárt ti hogy...

Az ilyen tanárt ti hogy mondanátok?

Figyelt kérdés

Üdv.


Magyar tanárunk "nálam nincsen ötös felelet,dolgozat".

Ez tény és való,senki sem kapott ötöst,3 év alatt .

Pedig sokan vagyunk olyanok akik teljesen megtanulják azt (szinte szóról szóra) amit a tanár az órán "megoszt velünk".

Tapasztaltam én is,hogy mindent elmondtam és "ez egy erős négyes".


Pár hete egyik osztálytársam visszakérdezett,hogy minek tanít,ha magának mindent visszaadunk,az órai vázlatát 100%-ban ,de az csak négyesre jó.

Mire a válasz "Az nem elég,nem volt elég párhuzam,előző tananyagokkal összehasonlítás stb..."

Amikor annyit kér,hogy " költőről bevezetés,amiben alkotott (pl : impresszionizmus ) fogalma" illetve 1 műt elemezzünk.

Mindent megtettem én is ,bevezettem,hogy ő volt az xy század meghatározó xxxxxx életbeli alakja,az xxxx jegyében alkotott,ami xxxxx blablabla.

Visszamondtam a vázlatát,elemeztem a verset ahogy kérte,amit ő írt a táblára,az ő vázlatát,definiáltam,saját vélemény stb... minden ,négyes.

"nem volt benne párhuzam vonás,összehasonlítás,felvetés stb..."

Nem vontam párhuzamot ,nem hasonlítottam össze,nem vetettem fel semmit,nem tértem ki hogy volt-e hasonló,mivel : Nem kérte,azokról beszéltem amit kérdezett.

Sőt amikor a végére értem,mondta "négyes".

Semmi "volt-e hasonló,tudna-e párhuzamot vonni stb...?"


2015. febr. 26. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Tegyetek panaszt. Utálom az ilyen tanárokat. Az osztályzási rendszer 1-5-ig van, nem 1-4-ig. Tudnám mi a fenének tanít az ilyen, ha az az érdeke, hogy szívassa a diákokat.
2015. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én csak úgy vagyok vele,hogy ez olyan "Beszéljen nekem a bibliáról,de csak négyes mert az Assembly programozásról 1 szó sem esett".
2015. febr. 26. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!