Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kémia bsc után milyen msc-t...

Kémia bsc után milyen msc-t érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
késöbbi elhelyezkedés és fizetés vonzatàban értem a kérdést
2015. febr. 27. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
vegyész msc?
2015. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Analitikus,gyògyszerkutatò,bünügyi vegyész, szintetikus kémikus, stb.


Ilyenekre gondoltam

2015. febr. 27. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

gyógyszerészhallgató vagyok:)

Analitikára nem mennék :D

gyògyszerkutatò,bünügyi vegyész tetszik :)

2015. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Àllìtòlag analitikàban van a pénz mert a gyògyszergyàrak keresik öket, egyébként engem is ez a kettö vonz :)
2015. febr. 27. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,figyeltem,hogy van iránta kereslet,de ha lehet akkor én ezt kihagynám. Van most is anilitika gyakorlatom,nekem az bőven elég.Ezen nem azt értem,hogy rossz lennék belőle,csak nagy figyelmet igényel,persze minden más részén is a szakomnak. Csak reggeltől késő délutánig teljesen lemerít ekkora tehet. Már amúgy ha az elején hibázol,akár kicsit is, a végére elmegy a mérés,mert nagyon kevés %ot engednek meg hibázni:) pl. ha be kell mérni valamit
2015. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!