Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Budapesti 10. kerület...

Milyen a Budapesti 10. kerületben lévő Szent lászló gimnázium esti tagozata agy maga a suli? Vagy szerintetek ezek az iskolák közül melyek azok amelyeket érdemes megpróbálni elkezdeni?

Figyelt kérdés
Nos 21éves vagyok felnőtt gimnáziumba szeretnék beiratkozni az idén hogy letudjak majd érettségizni. Nos nézegettem az esti gimiket pesten jelenleg amiket nézegettem az a 10.ik kerületben a Szent lászló gimnázium, a Pestszentimrei pestszentlőrinci felnőttek gimnáziuma, és a felnőttek Kispesti iskolája. Szerintetek melyiket lenne érdemes elkezdeni hova érdemes beiratkozni? Véleményeket tapasztalatokat kérnék az iskolákról. Lényeg hogy ne legyen annyira messze a lakhelyemtől ami kvázi Maglód és olyan suli legyen ahova esti képzésre is ugyanolyan öröm bejárni mint a nappalira.Ezt úgy értem hogy családias környezetben teljenek az esték.
2015. jan. 26. 02:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor már ezek közül tényleg a Szent László a legjobb esti gimi. Vagy a Leövey.
2015. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!